ODSTRAŇOVANIE ŠKVŔN OD MAKE-UPU

Každý, kto používa make-up, sa iste niekedy musel potrápiť so škvrnami. Škvrny od make-upu sú dvojakého druhu: nemastné škvrny, ktoré zanecháva púder, a mastné škvrny, napríklad také, ktoré zanecháva podklad. Tekutý Vanish Oxi Action môže byť v domácnosti pomocnou rukou, až sa ich budete zbavovať.

AKO ODSTRÁNIŤ ŠKVRNY OD MAKE-UPU

Ak sa chcete zbaviť škvŕn od make-upu, odporúčame použiť tekutý Vanish Oxi Action alebo sprej Vanish Oxi Action:

make up

AKO ODSTRÁNIŤ ŠKVRNY OD MAKE-UPU

Ak sa chcete zbaviť škvŕn od make-upu, odporúčame použiť tekutý Vanish Oxi Action alebo sprej Vanish Oxi Action:

1

VANISH OXI ACTION CRYSTAL TEKUTÝ BIELY

Pozor: Vždy sa riaďte návodom na použitie na balení výrobku. Nepoužívajte na vlnu, hodváb alebo kožu. Nepoužívajte na povrch ošetrený náterom alebo lakom - napr. na drevo, kov atď.

Vanish Oxi Action tekutý

Zo zašpineného miesta odstráňte čo najviac make-upu. Naneste tekutinu priamo na škvrnu, 5 minút počkajte a potom dajte normálne vyprať; k bielizni pridajte jednu dávku tekutého Vanishu Oxi Action. Odolné a zaschnuté škvrny odporúčame namočiť. Do 4 litrov teplej vody (max. 40 °C) pridajte jednu dávku (100 ml) tekutého Vanishu Oxi Action a zašpinenú látku namočte, farebnú bielizeň najdlhšie na 1 hodinu, bielu najdlhšie na 6 hodín. Perte ako obvykle, alebo dôkladne vypláchajte.

Ďalšie riešenia na vyriešenie tejto škvrny

Nenašli ste riešenie, ktoré ste hľadali?

Kliknutím na nasledujúce názvy si môžete prečítať ďalšie tipy.:

TIPY, AKO SA ZBAVIŤ ŠKVŔN OD MAKE-UPU

Ak je škvrna od make-upu odstránená bez použitia saponátu, často po sebe môže zanechať nezreteľnú mastnú stopu. Uistite sa, že tomu tak nie je, než čistený odev usušíte, inak bude túto stopu veľmi náročné odstrániť.

ODSTRAŇOVANIE ŠKVŔN OD MAKE-UPU – UŽITOČNÉ RADY

Ak nemáte poruke prostriedok na odstraňovanie škvŕn Vanish, netreba vešať hlavu. I tak môžeme poskytnúť užitočnú radu ohľadom toho, ako sa škvŕn zbaviť. Vanish vám pomôže škvrny odstrániť aj po tom, čo zaschli.
Nemastné škvrny od make-upu ako očné tiene a púder odstráňte tak, že prášok zo šiat zľahka zmetiete. Dajte pozor, aby ste škvrnu nezväčšili.
Opláchnite čistou vodou a potom zo zašpineného miesta vysajte čo najviac tekutiny čistou utierkou alebo obrúskom. Až budete doma, dajte odev prať so 100 ml tekutého Vanishu Oxi Action.

Ďalšie užitočné tipy ohľadom odstraňovania škvŕn

Vanish môže pomôcť dostať škvrny z koberca a taktiež sa postarať o to, aby ste mali košele bez škvŕn. Vanish Oxi Action si zároveň poradí so škvrnami od kávy a červeného vína.

AKO TO, ŽE SÚ SO ŠKVRNAMI OD MAKE-UPU TAKÉ ŤAŽKOSTI?

Make-up po sebe zanecháva škvrny tak často preto, že obsahuje množstvo pigmentov, napr. jasne ružový alebo bronzový obsiahnuté v tvárovej kozmetike. Obvykle je to mastný make-up, ktorý zanecháva najviac problematické a nepríjemné škvrny.