ODSTRAŇOVANIE ŠKVŔN OD RIASENKY

Riasenka sa vyskytuje v kabelkách a na toaletných stolíkoch, kam sa len pozriete - ale aj keď na riasach vyzerá skvele, ak sa vám rozmaže po obľúbených šatách, už to taká sláva nie je! Škvrna od riasenky je jedna z najnepríjemnejších, a síce preto, že je tmavá a mastná.

AKO ODSTRÁNIŤ ŠKVRNY OD RIASENKY

Ak sa chcete zbaviť škvŕn od riasenky, odporúčame použiť tekutý Vanish Oxi Action:

riasenka

AKO ODSTRÁNIŤ ŠKVRNY OD RIASENKY

Ak sa chcete zbaviť škvŕn od riasenky, odporúčame použiť tekutý Vanish Oxi Action:

1

VANISH OXI ACTION CRYSTAL TEKUTÝ BIELY

Pozor: Vždy sa riaďte návodom na použitie na balení výrobku. Nepoužívajte na vlnu, hodváb alebo kožu. Nepoužívajte na povrch ošetrený náterom alebo lakom - napr. na drevo, kov atď.

Vanish Oxi Action tekutý

Naneste tekutinu priamo na škvrnu, 5 minút počkajte a potom dajte normálne vyprať; k bielizni pridajte jednu dávku tekutého Vanishu Oxi Action. Odolné a zaschnuté škvrny od riasenky odporúčame namočiť. Do 4 litrov teplej vody pridajte jednu dávku (100 ml) tekutého Vanishu Oxi Action a zašpinenú látku namočte, farebnú bielizeň najdlhšie na 1 hodinu, bielu najdlhšie na 6 hodín. Následne perte ako obvykle, alebo dôkladne vypláchajte.

Ďalšie riešenia na vyriešenie tejto škvrny

Nenašli ste riešenie, ktoré ste hľadali?

Kliknutím na nasledujúce názvy si môžete prečítať ďalšie tipy.:

TIPY, AKO SA ZBAVIŤ ŠKVŔN OD RIASENKY

Ako po vode odolnej, tak po vode neodolnej riasenke môže zostať slabá stopa, ak sa neodstráni ihneď. Riasenka je väčšinou tmavej farby, takže škvrny sú dosť viditeľné; čím dlhšie budete s čistením škvrny otáľať, tým náročnejšie sa bude odstraňovať.

ODSTRAŇOVANIE ŠKVŔN OD RIASENKY – UŽITOČNÉ RADY

Ak nemáte poruke prostriedok na odstraňovanie škvŕn Vanish, keď sa vám niekde urobila škvrna od riasenky, netreba vešať hlavu. I tak môžeme poskytnúť užitočnú radu ohľadom toho, ako sa škvŕn zbaviť, a to aj po tom, čo zaschli:
Všetku prichytenú riasenku tupým nožom alebo podobným nástrojom veľmi opatrne odstráňte. Na odev naneste malé množstvo studenej vody a škvrnu ľahkými dotykmi otierajte. Až budete doma, dajte odev prať so 100 ml tekutého Vanishu Oxi Action.

Ďalšie užitočné tipy ohľadom odstraňovania škvŕn

Vanish môže pomôcť odstrániť škvrny od čaju a červeného vína. Vanish Oxi Action si zároveň poradí so škvrnami od potu, krvi aj oleja.

AKO TO, ŽE SÚ SO ŠKVRNAMI OD RIASENKY TAKÉ ŤAŽKOSTI?

Riasenka po sebe zanecháva tak nepríjemné škvrny preto, že je mastná a má tmavú farbu. Mastné substancie sú náchylné sa do látky veľmi rýchlo vsakovať a môžu zanechávať škvrny, ktoré sú skutočne náročne odstrániteľné.