ČASTÉ OTÁZKY

1. Ako Vanish používať?

Každý produkt má jasný návod na použitie. Návod nájdete na podstránkach jednotlivých produktov na našich internetových stránkach alebo na zadnej strane balenia.

2. Kde je možné Vanish kúpiť?

Celý rad produktov Vanish nájdete v bežnom supermarkete, alebo môžete prípadne navštíviť našu stránku pre nákup on-line, ktorej prostredníctvom sa dostanete na stránky predajcov, kde môžete Vanish zakúpiť.

3. Je možné Vanish použiť na koberec?

Produkty Vanish na čistenie kobercov a čalúnenia nie je vhodné použiť na zamatové materiály, brokát alebo materiály nevhodné na mokré čistenie. Navštívte, prosím, podstránky venované jednotlivým produktom.

4. Je možné prací prípravok nahradiť produktmi Vanish?

Nie. Treba aj naďalej používať bežný prací prípravok. Produkty Vanish majú zloženie určené na spoločné použitie s pracím prípravkom a nemajú ho nahradzovať.

5. Čo mám robiť v prípade požitia Vanishu?

Okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a produkt vrátane obalu vezmite so sebou.

6. Je možné s Vanishom zbaviť škvŕn vlnu alebo hodváb?

Naše gélové produkty je možné použiť ako na vlnu, tak na hodváb. Vždy sa riaďte pokynmi pre pranie na odeve. Ak sa chcete dozvedieť podrobnejšie informácie, navštívte, prosím, podstránky venované jednotlivým produktom.

7. Čo mám robiť, ak sa mi Vanish dostane do očí?

Oči okamžite vymyte dostatočným množstvom studenej vody a vyhľadajte lekársku pomoc.

8. Budú mať tieto produkty vplyv na farbu bielizne?

Vanish môžete na oblečenie použiť úplne bez obáv, že by jeho farba vybledla. Ak však máte o použití Vanishu na nejaký odev pochybnosti, vždy ho najprv na malej časti odevu vyskúšajte.

9. Je možné s prostriedkami Vanish použiť bielidlo?

Bielidlo s prostriedkami Vanish používať neodporúčame. Ak chcete svojej bielej bielizni dodať jas, odporúčame použiť prostriedok z produktového radu Vanish Oxi Action Crystal biely.

10. Pri akej teplote prostriedky Vanish používať?

Vanish je vhodné používať pri akejkoľvek teplote a je možné ho používať aj pri 30 stupňoch.

11. Periem veľa bielej bielizne a nepáči sa mi, že časom zosivie. Čo s tým?

Produktový rad Vanish Oxi Action Crystal biely je určený na to, aby takému problému predchádzal, a obsahuje zložky, ktoré vašu bielu bielizeň uchovajú krištáľovo bielu!