ODSTRAŇOVANIE ŠKVŔN OD ČERVENÉHO VÍNA

Všetci vieme, aké to je, keď rozlejeme pohár červeného vína a to sa nám dostane na šaty alebo na koberec. Rozliate červené víno môže pokaziť večeru alebo vás uviesť do rozpakov na networkingovej akcii. Nemyslíme si, že by škvrny od červeného vína mali byť pre kohokoľvek problémom - s Vanishom Oxi Action sa môžete spoľahnúť, že zbaviť sa ich bude jednoduché.

AKO ODSTRÁNIŤ ŠKVRNY OD ČERVENÉHO VÍNA

Ak chcete z niečoho dostať tie nepríjemné škvrny od červeného vína, odporúčame použiť prášok Vanish Oxi Action:

červené-víno 2

AKO ODSTRÁNIŤ ŠKVRNY OD ČERVENÉHO VÍNA

Ak chcete z niečoho dostať tie nepríjemné škvrny od červeného vína, odporúčame použiť prášok Vanish Oxi Action:

1

VANISH GOLD OXI ACTION PRÁŠEK

Dôležité: Vždy postupujte podľa pokynov pre použitie na obale Vanish. Nepoužívajte na vlnu, hodváb alebo kožu. Nepoužívajte na upravené povrchy alebo povrchy s povlakom - napríklad na drevo, na kovy atď.

Super posilneným zložením je najlepší od Vanish a je tak silný, že niektoré škvrny odstráni za púhych 30 sekúnd!

Kliknite tu pre viac informácií o Vanish Gold.

1

Pridajte jednu lyžicu do 4 litrov teplej vody (max. 40°C) a nechajte máčať odevy.

2

Farebné odevy: Nechajte máčať po dobu maximálne 1 hodiny. Biele odevy: Nechajte máčať po dobu maximálne 6 hodín.

3

Pridajte 1 lyžicu (v prípade neodolných zaschnutých škvŕn) /1/2 lyžice (v prípade normálnych škvŕn) Vanish Gold k vášmu praciemu prostriedku do zásuvky práčky. Odevy vyperte ako obvykle.Perte ako obvykle bežným pracím prípravkom a pridajte ďalšiu odmerku prášku Vanish Oxi Action.

Nenašli ste riešenie, ktoré ste hľadali?

Kliknutím na nasledujúce názvy si môžete prečítať ďalšie tipy.:

TIPY, AKO ODSTRAŇOVAŤ ŠKVRNY OD ČERVENÉHO VÍNA

Naše prvoradé odporúčanie ohľadom odstraňovania škvŕn od červeného vína je toto: Nenechajte škvrnu zaschnúť! Ak nevyčistíte červené víno okamžite, bude náročnejšie ho odstrániť neskôr. Zároveň by sme radili znečistenú vec nevysúšať, pokým sa vám nepodarí škvrnu od vína odstrániť do tej miery, s ktorou budete sami spokojní.

ODSTRAŇOVANIE ŠKVŔN OD ČERVENÉHO VÍNA – UŽITOČNÉ RADY

Ak nemáte poruke prostriedok na odstraňovanie škvŕn Vanish, netreba vešať hlavu. I tak môžeme poskytnúť užitočnú radu ohľadom toho, ako sa škvŕn zbaviť. Vanish vám pomôže škvrny odstrániť aj po tom, čo zaschli.

Čo najrýchlejšie na škvrnu nasypte soľ, aby červené víno nasala. Na miesto zľahka prikladajte suchú utierku. Dajte pozor, aby ste škvrnu ešte nezväčšili. Nezabudnite sa snažiť prikladať ju v smere dovnútra škvrny, aby sa škvrna nezväčšila. Nesnažte sa škvrnu utierkou vydrhnúť, inak ju rozmažete a zväčšíte. Miesto, na ktoré sa vám víno vylialo, skúste znovu vysať novým papierovým obrúskom navlhčeným vodou. Ak treba, opakujte krok č. 2.

Ďalšie užitočné tipy ohľadom odstraňovania škvŕn

Vanish môže pomôcť odstrániť škvrny z koberca a taktiež vám pomôže zdarne sa zbaviť škvŕn od čaju a kávy.

ČO ŠKVRNY OD ČERVENÉHO VÍNA SPÔSOBUJE?

Pigment vo víne, antokyanín, ktorý pochádza zo šupiek hrozna. Tieto antokyaníny sú príčinou škvŕn od červeného vína, keďže ľahko priľnú k akémukoľvek vláknitému materiálu. Prášok Vanish Oxi Action má také zloženie, aby na antokyaníny bezprostredne pôsobil.