ODSTRAŇOVANIE ŠKVŔN OD KÁVY

Cestou do kancelárie si kúpite kávu a potom sa snažíte stihnúť električku - ani sa nenazdáte, vyšplechne káva z toho drobného otvoru vo viečku a steká vám po košeli. Na schôdzke, ktorú ste si dohodli na deviatu, tak síce nezapôsobíte najlepším dojmom, ale ak použijete Vanish Oxi Action, môžete aspoň zaistiť, že sa to na ďalšie schôdzke nebude opakovať.

AKO ODSTRÁNIŤ ŠKVRNY OD KÁVY

Na odstránenie škvŕn od kávy odporúčame použiť prášok Vanish Oxi Action:

Káva

AKO ODSTRÁNIŤ ŠKVRNY OD KÁVY

Na odstránenie škvŕn od kávy odporúčame použiť prášok Vanish Oxi Action:

1

VANISH OXI ACTION PRÁŠOK

Pozor: Vždy sa riaďte návodom na použitie na balení výrobku. Nepoužívajte na vlnu, hodváb alebo kožu. Nepoužívajte na povrch ošetrený náterom alebo lakom - napr. na drevo, kov atď.

1

Zmiešaním 1/4 odmerky prášku a 3/4 odmerky vody (max. 40 °C) vytvorte kašičku.

2

Podľa potreby zmes jemne vtierajte do škvrny pomocou spodnej, výstupkami vybavenej časti odmerky.

3

Nechajte zmes na škvrnu 10 minút pôsobiť (najdlhšie).

4

Perte ako obvykle bežným pracím prípravkom a pridajte ďalšiu odmerku Vanishu.

Nenašli ste riešenie, ktoré ste hľadali?

Kliknutím na nasledujúce názvy si môžete prečítať ďalšie tipy.:

TIPY, AKO SA ZBAVIŤ ŠKVŔN OD KÁVY

Naše prvoradé odporúčanie ohľadom odstraňovania kávových škvŕn je nenechať škvrnu zaschnúť! Ak nevyčistíte škvrnu okamžite, bude náročnejšie odstrániť ju neskôr. Zároveň by sme radili znečistenú vec nedrhnúť - to totiž škvrnu iba ešte viac rozmaže, takže bude vyzerať oveľa horšie. Skúste ju vysať, ale nedrhnite ju!

ODSTRAŇOVANIE ŠKVŔN OD KÁVY – UŽITOČNÉ RADY

Ak nemáte poruke prostriedok na odstraňovanie škvŕn Vanish, netreba vešať hlavu. I tak môžeme poskytnúť užitočnú radu ohľadom toho, ako sa škvŕn zbaviť. Vanish vám pomôže škvrny odstrániť aj po tom, čo zaschli.

  • Vezmite čistý, navlhčený papierový obrúsok (alebo utierku) a zľahka ho k škvrne od čaju alebo kávy prikladajte, pokým z nej čo najviac neodstránite.
  • Postupujte podľa pokynov pre použitie Vanishu, ako sú uvedené vyššie.

Ďalšie užitočné tipy ohľadom odstraňovania škvŕn

Vanish môže pomôcť odstrániť škvrny od krvi a taktiež napomôcť tomu, že budete mať oblečenie bez škvŕn. Vanish Oxi Action môže taktiež pomôcť odstrániť škvrny od čokolády alebo koly.