ODSTRAŇOVANIE ŠKVŔN OD RIASENKY

Riasenka sa vyskytuje v kabelkách a na toaletných stolíkoch, kam sa len pozriete - ale aj keď na riasach vyzerá skvele, ak sa vám rozmaže po obľúbených šatách, už to taká sláva nie je! Škvrna od riasenky je jedna z najnepríjemnejších, a síce preto, že je tmavá a mastná.

AKO ODSTRÁNIŤ ŠKVRNY OD RIASENKY

Ak sa chcete zbaviť škvŕn od riasenky, odporúčame použiť tekutý Vanish Oxi Action:

riasenka 2

AKO ODSTRÁNIŤ ŠKVRNY OD RIASENKY

Ak sa chcete zbaviť škvŕn od riasenky, odporúčame použiť tekutý Vanish Oxi Action:

Dôležité: Vždy postupujte podľa pokynov pre použitie na obale Vanish. Nepoužívajte na odevy, ktoré vyžadujú suché čistenie. Nenalejte výrobok na kovové časti odevov (napr. gombíky, zipsy). 

Kliknite tu pre viac informácií o Vanish Gold.

1

Pomocou dávkovacieho uzáveru Gélu Vanish Gold Oxi Action naneste tekutinu priamo na škvrnu.

2

Podľa potreby jemne podrhnite škvrnu pomocou spodnej časti dávkovacieho uzáveru.

3

Gél ponechajte na škvrne (max.) 10 minút.

4

Dajte dávkovací uzáver s dávkou 60 ml do vašej pračky a vyperte odevy ako obvykle s vaším pracím prostriedkom.

Nenašli ste riešenie, ktoré ste hľadali?

Kliknutím na nasledujúce názvy si môžete prečítať ďalšie tipy.:

TIPY, AKO SA ZBAVIŤ ŠKVŔN OD RIASENKY

Ako po vode odolnej, tak po vode neodolnej riasenke môže zostať slabá stopa, ak sa neodstráni ihneď. Riasenka je väčšinou tmavej farby, takže škvrny sú dosť viditeľné; čím dlhšie budete s čistením škvrny otáľať, tým náročnejšie sa bude odstraňovať.

ODSTRAŇOVANIE ŠKVŔN OD RIASENKY – UŽITOČNÉ RADY

Ak nemáte poruke prostriedok na odstraňovanie škvŕn Vanish, keď sa vám niekde urobila škvrna od riasenky, netreba vešať hlavu. I tak môžeme poskytnúť užitočnú radu ohľadom toho, ako sa škvŕn zbaviť, a to aj po tom, čo zaschli:
Všetku prichytenú riasenku tupým nožom alebo podobným nástrojom veľmi opatrne odstráňte. Na odev naneste malé množstvo studenej vody a škvrnu ľahkými dotykmi otierajte. Až budete doma, dajte odev prať so 100 ml tekutého Vanishu Oxi Action.

Ďalšie užitočné tipy ohľadom odstraňovania škvŕn

Vanish môže pomôcť odstrániť škvrny od čaju a červeného vína. Vanish Oxi Action si zároveň poradí so škvrnami od potu, krvi aj oleja.

AKO TO, ŽE SÚ SO ŠKVRNAMI OD RIASENKY TAKÉ ŤAŽKOSTI?

Riasenka po sebe zanecháva tak nepríjemné škvrny preto, že je mastná a má tmavú farbu. Mastné substancie sú náchylné sa do látky veľmi rýchlo vsakovať a môžu zanechávať škvrny, ktoré sú skutočne náročne odstrániteľné.