ODSTRAŇOVANIE ŠKVŔN OD TELESNÝCH TEKUTÍN

Škvrny od telesných tekutín môžu predstavovať problém, najmä pre tých z nás s malými deťmi a pre kohokoľvek, kto nosí svetlú košeľu, ktorá po dni strávenom v kancelárii tak často skončí so špinavým golierom. Tieto škvrny je možné s produktmi Vanish Oxi Action vyčistiť, stačí postupovať podľa pokynov nižšie.

AKO ODSTRÁNIŤ ŠKVRNY OD TELESNÝCH NEČISTÔT

Ak sa chcete zbaviť škvŕn od telesných nečistôt, odporúčame použiť sprej Vanish Oxi Action alebo tekutý Vanish Oxi Action:

telesné nečistoty 2

AKO ODSTRÁNIŤ ŠKVRNY OD TELESNÝCH NEČISTÔT

Ak sa chcete zbaviť škvŕn od telesných nečistôt, odporúčame použiť sprej Vanish Oxi Action alebotekutý Vanish Oxi Action:

Pozor: Vždy sa riaďte návodom na použitie na balení výrobku. Nepoužívajte na vlnu, hodváb alebo kožu. Nepoužívajte na povrch ošetrený náterom alebo lakom - napr. na drevo, kov atď.

Vanish Oxi Action tekutý

Naneste tekutinu priamo na škvrnu, 5 minút počkajte a potom dajte normálne vyprať; k bielizni pridajte jednu dávku tekutého Vanishu Oxi Action. Odolné a zaschnuté škvrny odporúčame namočiť. Do 4 litrov teplej vody (max. 40 °C) pridajte jednu dávku (100 ml) tekutého Vanishu Oxi Action a zašpinenú látku namočte, farebnú bielizeň najdlhšie na 1 hodinu, bielu najdlhšie na 6 hodín. Perte ako obvykle, alebo dôkladne vypláchajte.

Nenašli ste riešenie, ktoré ste hľadali?

Kliknutím na nasledujúce názvy si môžete prečítať ďalšie tipy.:

TIPY, AKO SA ZBAVIŤ ŠKVŔN OD TELESNÝCH NEČISTÔT

V prípade väčšiny škvŕn, ktorých základ tvoria bielkoviny (napr. škvrny od telesných nečistôt), je dôležité dostať na škvrnu studenú vodu. Teplo môže zmeniť chemickú štruktúru škvrny tvorenej bielkovinami, takže je potom oveľa náročnejšie ju odstrániť. Zašpinený odev proste prepláchnite studenou vodou.

ODSTRAŇOVANIE ŠKVŔN OD TELESNÝCH NEČISTÔT – UŽITOČNÉ RADY

Ak nemáte poruke prostriedok na odstraňovanie škvŕn Vanish, netreba vešať hlavu. I tak môžeme poskytnúť užitočnú radu ohľadom toho, ako sa škvŕn zbaviť. Vanish vám pomôže škvrny odstrániť aj po tom, čo zaschli.

Škvrnu pre začiatok omyte pod tečúcou studenou vodou. Potom, hneď ako budete Vanish mať, postupujte podľa pokynov vyššie a škvrnu dočista odstráňte.

Ďalšie užitočné tipy ohľadom odstraňovania škvŕn

Vanish môže pomôcť odstrániť škvrny od kávy a taktiež škvrny od make-upu, červeného vína a stolového oleja.

Pozor: Vždy sa riaďte návodom na použitie na balení výrobku. Nepoužívajte na vlnu, hodváb alebo kožu. Nepoužívajte na povrch ošetrený náterom alebo lakom - napr. na drevo, kov atď.