ODSTRAŇOVANIE ŠKVŔN OD TELESNÝCH TEKUTÍN

Škvrny od telesných tekutín môžu predstavovať problém, najmä pre tých z nás s malými deťmi a pre kohokoľvek, kto nosí svetlú košeľu, ktorá po dni strávenom v kancelárii tak často skončí so špinavým golierom. Tieto škvrny je možné s produktmi Vanish Oxi Action vyčistiť, stačí postupovať podľa pokynov nižšie.

AKO ODSTRÁNIŤ ŠKVRNY OD TELESNÝCH NEČISTÔT

Ak sa chcete zbaviť škvŕn od telesných nečistôt, odporúčame použiť sprej Vanish Oxi Action alebo tekutý Vanish Oxi Action:

telesné nečistoty

AKO ODSTRÁNIŤ ŠKVRNY OD TELESNÝCH NEČISTÔT

Ak sa chcete zbaviť škvŕn od telesných nečistôt, odporúčame použiť sprej Vanish Oxi Action alebotekutý Vanish Oxi Action:

1

VANISH OXI ACTION SPREJ

1

VANISH OXI ACTION CRYSTAL TEKUTÝ BIELY

Pozor: Vždy sa riaďte návodom na použitie na balení výrobku. Nepoužívajte na vlnu, hodváb alebo kožu. Nepoužívajte na povrch ošetrený náterom alebo lakom - napr. na drevo, kov atď.

Vanish Oxi Action sprej na predčistenie

Nastriekajte priamo na miesto, kde sa škvrna nachádza, počkajte najdlhšie 5 minút a dajte prať.

Ďalšie riešenia na vyriešenie tejto škvrny

Nenašli ste riešenie, ktoré ste hľadali?

Kliknutím na nasledujúce názvy si môžete prečítať ďalšie tipy.:

TIPY, AKO SA ZBAVIŤ ŠKVŔN OD TELESNÝCH NEČISTÔT

V prípade väčšiny škvŕn, ktorých základ tvoria bielkoviny (napr. škvrny od telesných nečistôt), je dôležité dostať na škvrnu studenú vodu. Teplo môže zmeniť chemickú štruktúru škvrny tvorenej bielkovinami, takže je potom oveľa náročnejšie ju odstrániť. Zašpinený odev proste prepláchnite studenou vodou.

ODSTRAŇOVANIE ŠKVŔN OD TELESNÝCH NEČISTÔT – UŽITOČNÉ RADY

Ak nemáte poruke prostriedok na odstraňovanie škvŕn Vanish, netreba vešať hlavu. I tak môžeme poskytnúť užitočnú radu ohľadom toho, ako sa škvŕn zbaviť. Vanish vám pomôže škvrny odstrániť aj po tom, čo zaschli.

Škvrnu pre začiatok omyte pod tečúcou studenou vodou. Potom, hneď ako budete Vanish mať, postupujte podľa pokynov vyššie a škvrnu dočista odstráňte.

Ďalšie užitočné tipy ohľadom odstraňovania škvŕn

Vanish môže pomôcť odstrániť škvrny od kávy a taktiež škvrny od make-upu, červeného vína a stolového oleja.

Pozor: Vždy sa riaďte návodom na použitie na balení výrobku. Nepoužívajte na vlnu, hodváb alebo kožu. Nepoužívajte na povrch ošetrený náterom alebo lakom - napr. na drevo, kov atď.